Open classy

Ponuka Open classov elledanse vo Vienna Gate

Objav svoj talent a nájdi svoj obľúbený tanec v Elledanse. Hľadáš vhodný pohyb, ktorý ti prinesie radosť? Chceš sa zdokonaliť v tanci? Objav nové tanečné kurzy a zdokonaľ svoje tanečné umenie. Vyber si tréningy podľa chuti a času.

 

Bc. Lukáš Záhorák

Absolvent HTF VŠMU v Bratislave odbor Tanečné divadlo a performancia. Dosiahol výkonnostnú triedu S v štandardných aj latinsko-amerických tancoch (9 násobný vicemajster) Ako tanečník má bohaté skúsenosti s javiskovým účinkovaním /muzikály v  Divadle NS, člen Yurikorecandco a pod./,  spolupracoval s sosbnoťami ako F, Zaccaria, Debris Company, A. Petrovič, M.Poláková a další....Inovatívny, s dôrazom na detail, skúsený improvizátor. Vlastnú tvorbu prezentuje na mnohých tanečných festivaloch.... (Tanečno, nudancefest)

Bc. Matúš Szeghö

S tancom začal v SZUŠ Xoana v Prievidzi. Je to dvojnásobný majster Slovenska v Showdance latinsko-amerických tancov a za popredné miesta na domácich aj zahraničných súťažiach je držiteľom najvyššej výkonnostnej triedy S. Na VŠMU v Bratislave ukončil bakalárske štúdium v odbore Tanečné divadlo a performancia a pokračuje na magisterskom štúdiu pedagogiky moderného tanca. Je úspešným interpretom v divadlách ako Nová Scéna a DAB v Nitre, ako aj v rôznych umeleckých projektoch tanečného divadla.
V súčasnosti vedie v Tanečnej škole elledanse hodiny modern jazz.

Lus Juklová

Absolventka Tk E.Jaczovej v Bratislave, bývalá reprezentankta v modernej gymnastike. Od roku 2015 pôsobla v tanečnej škole
Moving Souls, tiež účinkovala v mnohých predsatveniach v SND, v COMPANY J. Durovčíka, tancovala pre r. Wiliemsa, Fallgrapp, C.
Buckingham atd. Je víťazkou veľkého experimnetálneho battle. vuxembursku. Na svojich hodinách osobitým spôsobom
experomentuje a spája rôzne tanečné štýly / modern, locking, jazz, street, impro a pod./ Pre elledanse učí práve hodiny FUSION .

Viky Benková

Tanečnica, choreografka a lektorka. Od roku 2016 pôsobí  v tanečnej škole Moving Souls , tanečná lektorka na SDA campoch, venuje sa štýlu contemporary a na svojich hodinách osobitým spôsobom spája – fúzuje  rôzne tanečné štýly / modern, locking, jazz, street, impro a pod./ Pre elledanse  učí práve hodiny FUSION spolu s Lus Juklovou.

Beáta Geffertová

Vyštudovala Konzervatórium v Košiciach - odbor klasický tanec. Interpretačne pôsobila v mnohých  tanečných telesách - balet Štátnej opery Banská Bystrica, tanečná skupina Cabaret Š. Ondrišovej, BDT, tanečná skupiny J.A.N. J. Ďurovčíka . Tiež pôsobila v balete Novej Scény, kde pracovala aj ako asistentka šéfa baletu NS a repetítorka muzikálových predstavení.
Účinkovala ako: členka company alebo sólová tanečnica v desiatkach predstavení na Novej scéne
V súčasnosti vedie hodiny klasického tanca v Tanečnej škole elledanse a venuje sa kondičným tréningom pre ženy a dievčatá, ktoré prináša od 5.11.2018 aj do elledanse.

Laura Kiliková DiS. art.

Absolventka STK v Košiciach odbor klasický tanec, kde v spolupráci so ŠD Košice účinkovala v zbore Štátneho divadla v Košiciach (Dialógy karmelitánok, Noc v Benátkach).
V súčasnosti poslucháčka Katedry tanečnej tvorby VŠMU v Bratislave – odbor pedagogika klasického tanca.
Pre Tanečnú školu elledanse vedie moderný tanec pre deti a mládež.

Gabika Csinová

Vyštudovala štátne Konzervatórium odbor Hudobno-Dramatický, ďalej pokračovala v štúdiu na VŠMU herecká katedra. Počas
štúdia na VŠMU hosťovala v divadelných inscenáciách, muzikáloch či filmovch - teatro Wüstenrot, NS, SND, Divadlo Aréna, Art
Teatro, Dab Nitra, Divadlo na Fidlovačce Praha, Hybernia Praha. Absolvovala mnoho tanečných workshopov v SR aj zahraničí.
Láska k tancu sa stala aj profesionálnou súčasťou jej života - hosťuje aktívne v tanečno -divadelných projektoch, je členkou skupiny
Swing Stars. Venuje sa výučbe tanca - latino style , spoločenské párové aj nepárove tance, moderný tanec, balet, fit dance...