LEKTORI

Kristína Bendíková DiS. art.

Tanečné vzdelanie  získala na Konzervatóriu Jozefa Adamoviča v Košiciach. V treťom ročníku štúdia nastúpila do baletu ŠD v Košiciach, kde pôsobila dve sezóny v predstaveniach (Grófka Marica, Čardášová princezná, Nabucco, Móric Beňovský, Nočná skúška, Spiaca krásavica).
Momentálne študuje pedagogiku na Katedre tanečnej tvorby VŠMU v Bratislave so zameraním na modernú tanečnú techniku.
V Tanečnej škole elledanse učí deti a mládež moderný tanec a jazz. Tiež vedie open classy modern dance.

Bc. Michaela Jurenková

S tancom začala na  SZUŠ Xoana v Prievidzi. Svoje prvé pedagogické skúsenosti taktiež získala v Prievidzi, rovnako ako aj možnosť spolupracovať na choreografiách a zúčastniť sa rôznych celoslovenských či medzinárodných súťaží.
V súčasnosti je poslucháčkou magisterského štúdia tanečnej pedagogiky  na Katedre tanca VŠMU v Bratislave.
V Tanečnej škole elledanse sa bude venovať najmä  modernému a jazzovému tancu pre deti a mládež.

Bc. Matúš Szeghö

S tancom začal v SZUŠ Xoana v Prievidzi. Je to dvojnásobný majster Slovenska v Showdance latinsko-amerických tancov a za popredné miesta na domácich aj zahraničných súťažiach je držiteľom najvyššej výkonnostnej triedy S. Na VŠMU v Bratislave ukončil bakalárske štúdium v odbore Tanečné divadlo a performancia a pokračuje na magisterskom štúdiu pedagogiky moderného tanca. Je úspešným interpretom v divadlách ako Nová Scéna a DAB v Nitre, ako aj v rôznych umeleckých projektoch tanečného divadla.
V súčasnosti vedie v Tanečnej škole elledanse hodiny modern jazz.

Mgr. Art Šárka Ondrišová Art.D

Absolventka Katedry tanečnej tvorby HTF VŠMU v Bratislave v odbore choreografia a réžia.  Podpísala sa pod vyše sedemdesiat choreografií, úspešných divadelných inscenácií a projektov. Spolupracovala a dodnes tvorí pre všetky bratislavské divadelné scény, desiatky choreografií vytvorila pre muzikály, opery aj veľké televízne šou. Držiteľka významných ocenení ako Cena ministra kultúry, Dosky, nominovaná na Slovenku roka 2016 a pod. V roku 2007 založila a dodnes vedie Divadlo a Tanečnú školu elledanse . Pôsobí ako pedagóg choreografie a réžie na Katedre tanečnej tvorby VŠMU v Bratislave.
Od roku 2010 sa  tiež aktívne venuje joge, je držiteľkou certifikátu inštruktor jogy 2.stupňa,  Špecializuje sa na Flow yogu, a Jogu pre tanečníkov.

Mgr. Art Bibiana Lanczová Art.D

V súčasnosti pôsobí na KTT VŠMU ako odborný asistent pre techniku jazzového tanca a repertoáru moderného tanca, pedagóg Tanečného divadla Bralen, porotca v tanečných súťažiach...
Dlhoročnú interpretačná prax zavŕšila v Tanečnom divadle Bralen, v JAN Company J. Ďurovčíka , v balete Novej scéna, DAB Nitra, DJZ Prešov.
Vytvorila mnohé pohybová spolupráce pre divadelné inscenácie, bola asistentka réžie a choreografie napr. Príbeh ulice v réžii N. Slováka, Divadlo Aréna. Od r. 1993 je dodnes asistentkou svetoznámeho choreografa a pedagóga Joe Alegado .
V súčasnosti vedie v Tanečnej škole elledanse hodiny modern jazz.

Natália Remayová

Začínala vo folklórnom súbore, pokračovala v TK Haló Haló, kde sa venovala Show Dance, modernej a športovej gymnastike, úspešne sa umiestňovala na mnohých súťažiach IDO, domácich aj svetových, získala mnoho titulov a ocenení.
Od roku 2013 pôsobí v TŠ elledanse a učí – modern dance , contemporary, jazz dance  -  aj choreografuje, repetuje a organizačne zastrešuje súťažné aktivity.